Tellonym

Yaşam Tarzı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2,2 MB
  • Version 2.1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Callosum Software
İnternet ortamının en dürüst mobil uygulaması Tellonym ile karşı karşıyasınız.

Tellonym internetteki en dürüst mobil uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Arkadaşlarınızın sizin hakkınızda ne düşündüğünü görün, anonim sorulara cevap verin ve başkalarına daha önce hiç cesaret edemediğiniz şeyleri sorun. Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza veya tabletinize indireceğiniz Tellonym mobil uygulamasına anonim bir hesap ile kayıt olun. Uygulama içerisinde yer alan diğer kullanıcılar da anonim olacaktır. 

Diğer kullanıcılara daha önce cesaret edemediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Kimse sizin olduğunuzu anlamayacaktır çünkü gerçek isminizle değil anonim isminize sohbet edeceksiniz. Siz soru sorabildiğiniz gibi size de özel sorular sorulabilir. Bu sebeple hazırlıklı olun. Uygulama içerisinde bulunan bağlantınızı arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında görmesini sağlayabilirsiniz. 

Sadece gördüğünüz anonim mesajları göndermelerine izin vererek gizliliğinizi koruyabilirsiniz. Gönderdikleri her şeyi görmek için arkadaşlarınızı takip altına alabilirsiniz. Tellonym mobil uygulamasına ücretsiz olarak sahip olabilir ve akıllı cep telefonunuzda ücretsiz bir sohbet ortamı oluşturabilirsiniz. 

Tellonym indir
DİĞER SÜRÜMLER